2018-03-19
Darmowy biuletyn!

Chcesz otrzymać serię wypakowanych informacjami biuletynów w formacie PDF, o skutecznym i poprawnym tworzeniu oraz oglądaniu obrazów trójwymiarowych - bez żadnych zobowiązań?
Zapisz się już teraz!

imię: *
nazwisko:  
e-mail: *
kod poczt.  
(do statystyki geograficznej)
co Cię interesuje w stereo-3D:
* Zgadzam się z Polityką Prywatności
 
* Wymagane pola
Informacja

Witamy na nowych stronach STEREOS!

Ciągle trwają tu prace, więc jeśli znajdą Państwo jakieś niedociągnięcia lub błędy, to bardzo za to przepraszamy i prosimy o ich wskazanie na adres: webmaster(małpa)stereos.pl

Jesteś tutaj

Strona główna » 3d.kluby

Polski Klub Stereoskopowy

Polski Klub Stereoskopowy powstał 12 listopada 2005 r. na spotkaniu stereoskopistów z całej Polski.
Postanowiliśmy stworzyć organizację, która ułatwi kontakty i wymianę informacji osobom zainteresowanym różnymi aspektami obrazowania trójwymiarowego (robieniem zdjęć i filmów, ich oglądaniem, kolekcjonowaniem i propagowaniem).
Jednym z pierwszych naszych celów było stworzenie forum wymiany informacji i poglądów związanych ze stereoskopią a także witryny internetowej, umożliwiającej prezentację spraw klubowych i prac uczestników Klubu. Jak widać, ten etap mamy już za sobą.
Kolejnym celem jest organizacja następnych spotkań klubowych, połączonych z prezentacją dokonań uczestników. Na dotychczasowych zlotach prezentowaliśmy prace drukowane oraz slajdy i prace cyfrowe (techniką polaryzacyjną na ekranie). Jeden z uczestników specjalizuje się nawet w obrazach holograficznych - super!
Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy mają coś do pokazania lub do powiedzenia w sprawach stereoskopii na stronę

www.stereoskop.org.pl