2018-03-19
Darmowy biuletyn!

Chcesz otrzymać serię wypakowanych informacjami biuletynów w formacie PDF, o skutecznym i poprawnym tworzeniu oraz oglądaniu obrazów trójwymiarowych - bez żadnych zobowiązań?
Zapisz się już teraz!

imię: *
nazwisko:  
e-mail: *
kod poczt.  
(do statystyki geograficznej)
co Cię interesuje w stereo-3D:
* Zgadzam się z Polityką Prywatności
 
* Wymagane pola
Informacja

Witamy na nowych stronach STEREOS!

Ciągle trwają tu prace, więc jeśli znajdą Państwo jakieś niedociągnięcia lub błędy, to bardzo za to przepraszamy i prosimy o ich wskazanie na adres: webmaster(małpa)stereos.pl

Jesteś tutaj

Strona główna » 3d.kluby

International Stereoscopic Union

Międzynarodowe Towarzystwo Stereoskopowe

(Stereopara do krzyżoglądu)

ISU powstało w 1975 roku jako międzynarodowe forum wymiany informacji i koncepcji związanych ze wszystkim, co dotyczy obrazów trójwymiarowych. Zrzesza lokalne kluby 3D oraz hobbystów i profesjonalistów z całego świata. Obecnie liczy prawie 1000 indywidualnych członków i 25 klubów w 38 krajach, zrzeszając tym samym ponad 8000 entuzjastów. ISU jest jedyną tego typu organizacją o zasięgu światowym, poświęconą wyłącznie stereoskopii.
Pierwszym formalnym spotkaniem grupy stereoskopistów ze świata stał się Pierwszy Międzynarodowy Kongres Stereoskopowy w Holandii w 1975 roku. Od tej pory kongresy ISU organizowane są co dwa lata, za każdym razem w innym kraju. Kongres 2007 odbył się w Boise w USA, kongres 2009 był w Szwajcarii a następny (2011) będzie w Holandii. Kongresy ISU są najlepszym miejscem do spotkania się z praktykami i z "elitą" świata stereoskopii. Szczegółowe informacje o kongresach można znaleźć na stronie WWW Towarzystwa oraz w kwartalniku Stereoscopy.
Na każdym kongresie ISU można zobaczyć pokazy slajdów i filmów stereo na najwyższym, światowym poziomie oraz wiele innych atrakcji związanych ze stereoskopią. Kongresy są miejscem, gdzie pojawiają się najważniejsze korzyści oferowane przez ISU: możliwość poznania tajników i nowości świata stereo-3D oraz różnorodności tematów i technik 3D stosowanych w różnych krajach.
Każdy może skorzystać z tej okazji dołączenia do ogólnoświatowej społeczności entuzjastów stereoskopii i źródła najświeższych informacji 3D - roczna skladka to tylko 20 USD.

Zapraszamy do uczestnictwa w ISU!

Zasady uczestnictwa i formularz zgłoszeniowy znajdują się na witrynie ISU